Szinte már a nyári selejtezőkre is készülhet a Ferencváros labdarúgócsapat. A Fradi a Magyar Kupa elődöntőjének első meccsén 2–0-ra győzött Szolnokon, és a visszavágón is egyértelműen esélyes.
A Quaestor csődje miatt nehéz helyzetbe került, csődvédelem alatt álló Győri ETO FC helyzete jól példázza, mennyire életképtelen piaci alapon egy első osztályú futballklub Magyarországon. Szasa Stevanovics, a győriek sportigazgatója azt mondta a sportnapilapnak, hogy nincs semmi pénzük, nem tudnak miből fizetni a játékosoknak. A szurkolók sem özönlenek a meccseikre, hogy legalább a jegybevételből legyen bevételük. Ugyanakkor a játékosok vállalták, hogy minden körülmények között végigfutballozzák a szezont. A Hivatásos Labdarúgók Szervezetének főtitkára, Horváth Gábor az MTI-nek azt mondta, hogy az ETO esete ismét rávilágít arra, hogy szükség lehet egy bérgarancia-alap lét-rehozására, amiből a nehéz helyzetben lévő klubokat ki tudnák segíteni.



