Magyar győzelem az aerobic világkupán

Pedig a Hegyi-Bali páros csak a közelmúltban állt össze

Sport
  • 2015.04.05. - 20:05

Hegyi Dóra és Bali Dániel bravúros szerepléssel győzött vegyes párosban az aerobikosok tokiói világkupaversenyén, amelyen Hegyi egyéniben ezüstérmet szerzett.

A Magyar Torna Szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint a duó 20,750 ponttal, holtversenyben végzett az élen, és győzelme már csak azért is komoly eredmény, mert csak a közelmúltban állt össze.

Hegyi és Bali a nyári bakui Európa Játékokon is együtt szerepel majd.

lead aerobic
Reklám