Hulladékgazdálkodási rendszert fejlesztenek Kelet-Nógrádban

Ötvenegy településen lesznek fejlesztések

Gazdaság
  • 2015.04.01. - 12:40

Nettó 3,5 milliárd forintos beruházással fejlesztik a hulladékgazdálkodási rendszert Kelet-Nógrád 51 településén, bővítik a salgótarjáni lerakót, új járműveket szereznek be, és hulladékszigeteket építenek - a részleteket sajtótájékoztatón ismertették szerdán Salgótarjánban.

lead hulladék
Reklám