Már érdemes hozzánk hozni a tőkét

A kis- és középvállalatok a növekedés motorjai a térségünkben, köszönhetően a számos sikeres befektetésösztönző programnak

Gazdaság
  • 2015.03.31. - 10:49

A gazdasági növekedés egyre inkább a kis- és középvállalatoknak köszönhető a régiónkban, hiszen ezek a cégek a befektetésösztönző programok legfőbb haszonélvezői. Ennek köszönhetően az üzleti környezet folyamatosan javul hazánkban, ahogy a cseheknél és a szlovákoknál is.

11b
Reklám