A gazdasági növekedés egyre inkább a kis- és középvállalatoknak köszönhető a régiónkban, hiszen ezek a cégek a befektetésösztönző programok legfőbb haszonélvezői. Ennek köszönhetően az üzleti környezet folyamatosan javul hazánkban, ahogy a cseheknél és a szlovákoknál is.




