Mindhárom görög futballista elhagyhatta a kórházat

Megsérültek a görög válogatott tagjai a Ferihegyi úti balesetben

Krónika
  • 2015.03.30. - 11:41

A görög labdarúgó-válogatott mindhárom játékosa elhagyhatta a kórházat hétfő este - közölte Magyar Honvédség Egészségügyi Központja kedd reggel az MTI-vel.

Reklám