Ammóniaszivárgás miatt kiürítették a vásárcsarnokot Pécsen

A tűzoltók és a katasztrófavédelmi mobil labor munkatársai már a helyszínen vannak

Krónika
  • 2015.03.30. - 10:50

Ammóniaszivárgás miatt kiüríttette a rendőrség a vásárcsarnok épületét Pécsen - tájékoztatta a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-t.

Kasza Anett közleményében azt írta, hogy a tűzoltók és a katasztrófavédelmi mobil laborjának munkatársai már a helyszínen vannak.
Reklám