Ammóniaszivárgás miatt kiüríttette a rendőrség a vásárcsarnok épületét Pécsen - tájékoztatta a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-t.
A tűzoltók és a katasztrófavédelmi mobil labor munkatársai már a helyszínen vannak
Ammóniaszivárgás miatt kiüríttette a rendőrség a vásárcsarnok épületét Pécsen - tájékoztatta a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-t.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
