Újabb bombákat dobtak a jemeni lázadókra

Szaúd-Arábia és szövetségesei már második napja bombázzák a fővárost és környékét

Külföld
  • 2015.03.27. - 11:53

Újabb légicsapásokat mértek pénteken Szaúd-Arábia és arab szövetségesei a síita húszi lázadók állásaira Jemen fővárosában és attól északra. Pakisztán még mindeg nem döntött, csatlakozik-e a lázadókat bombázó koalícióhoz. Az ország érzékeny helyzetbe került, mert a húszi fegyveresek iráni támogatást élveznek.

lead yemen

Reklám