Az együttműködési lehetőségekről egyeztetett Hoppál Péter kultúráért felelős államtitkár és Szalay-Bobrovniczky Alexandra kulturális ügyekért felelős főpolgármester-helyettes.
Hoppál Péter a megbeszélés utáni sajtótájékoztatón elmondta, a fővárosi önkormányzat és a minisztérium formalizálták azt az operatív együttműködést, amelynek célja, hogy minél több látogatót vonzzanak be Budapest "kulturális szentélyeibe" különböző kedvezménycsomagok létrehozásával.
Szalay-Bobrovniczky Alexandra kiemelte, hogy ezentúl havi rendszerességgel folytatják az egyeztetéseket.



