Orbán Viktor miniszterelnök rendelte el, hogy minisztériumok vegyék ki a brókercégeknél tartott pénzüket.

Orbán Viktor rendelte el, hogy a KKM vegye ki a pénzét"Dominóhatással fenyegető időszakban nem szabad közpénzt tartani...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. március 25.



