A következő hat év során lényegesen több fejlesztés lesz Budapesten, mint 2010 előtt másfél évtizeden keresztül, miután az előző napi kormányülésen 350 milliárd forintos keretet szavaztak meg ezekre - erről a valasz.hu-n csütörtökön megjelent interjúban beszélt Tarlós István főpolgármester.




