A szocialisták mindig csak belerúgtak azokba, akik hátukon viszik az országot – reagált Gőgös Zoltán nyilatkozatára a Fidesz.
A kormánypárt emlékeztetett, a szocialisták voltak azok, akik teljes létbizonytalanságba sodorták a keményen dolgozó magyar embereket és a nyugdíjasokat, s ráadásként minden idők legnagyobb csalásában, a második szocialista brókerbotrányban még a megtakarításaikat is eltüntették. A baloldal negyedmillió embert tett munkanélkülivé, a nyugdíjasoktól elvett egyhavi nyugdíjat, a gyermekesektől a családi adókedvezményt. Európa legmagasabb jövedelemadóját és rezsiköltségét fizettették a polgárokkal, a devizahitelekkel veszélybe sodorták több százezer család otthonát, s hagyták, hogy a nyugdíjrendszer az összeomlás szélére kerüljön.
A Jobbik Gőgös Zoltán szavaira úgy reagált, az MSZP ugyanúgy felelős a magyar emberek tönkretételéért, mint a Fidesz.



