A külkazdasági és külügyminiszter előterjesztésben javasolta Orbán Viktornak: július elsejével induljon el a déli nyitás stratégiája. A miniszter úgy véli, a keleti nyitás sikeres volt.

A fókuszban Afrika és Latin-Amerika
A külkazdasági és külügyminiszter előterjesztésben javasolta Orbán Viktornak: július elsejével induljon el a déli nyitás stratégiája. A miniszter úgy véli, a keleti nyitás sikeres volt.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
