Megérkeztek a Fővárosi Állat- és Növénykert legújabb lakói. A két koala (név szerint Nur-Nuru-Bin és Vobará) Belgiumból illetve Németországból érkezett.

Az új lakókat péntektől lehet megnézni
Megérkeztek a Fővárosi Állat- és Növénykert legújabb lakói. A két koala (név szerint Nur-Nuru-Bin és Vobará) Belgiumból illetve Németországból érkezett.

Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
