Ebola: nőtt az új megbetegedések száma

Az előző héten 132 új megbetegedést jelentettek Guineában és Sierra Leonéban

Krónika
  • 2015.03.05. - 13:41

A múlt héten nőtt az új ebolás megbetegedések száma Guineában és Sierra Leonéban, Libériából azonban tavaly május óta most először nem jelentettek új esetet - derült ki az Egészségügyi Világszervezet (WHO) csütörtökön közzétett helyzetértékelésből.

Ebola 1
Reklám