Városligeti tavaszköszöntő a Quimby zenéjével

Karneváli hangulatú koncerttel búcsúztatja a telet az Arborétum szervezőgárdája a Petőfi Csarnokban

Kultúra
  • 2015.03.04. - 10:50

Meglepetésekkel készül a Quimby zenekar szombatra: az együttes a Ligeti Karnevál című rendezvényen búcsúztatja a telet a Petőfi Csarnokban. Hogy a hangulat valóban karneváli legyen, a jegy mellé mindenki egy, Kiss Tibor, a zenekar énekese által rajzolt maszkot kap ajándékba. Fellép a Korai Öröm, a Hiperkarmából ismert Bérczesi Róbert, és a Lóci játszik formáció is. Varga Livius, a Quimby ütőhangszerese lapunknak azt mondta: óvakodnak attól, hogy a csapból is a zenekar folyjon.

Reklám