Új stratégiával népszerűsítik Magyarországot

Gazdaság
  • 2015.02.27. - 15:06

Hároméves turisztikai marketingstratégiát dolgozott ki a 2015–2017 közötti időszakra a Magyar Turizmus Zrt. – jelentette be Faragó Péter, a cég vezérigazgatója a budapesti Utazás kiállítás tegnapi megnyitóján. E

lmondta, az ágazat tavaly rekordévet zárt, de a növekedés fenntartásához új fogyasztói rétegek megszólítására, új módszerekre és új kommunikációs csatornákra van szükség. A turizmusban Magyarország versenyképességét a magas minőségű szolgáltatások és termékek biztosítják – idézte a vezérigazgatót a távirati iroda. Ruszinkó Ádám, a Nemzetgazdasági Minisztérium turizmusért felelős helyettes államtitkára köszöntőjében arról beszélt, hogy az ágazat kiemelkedő teljesítménye elsősorban a belföldi turizmus teljesítményének köszönhető.
Reklám