Gyásznapot tartanak Harkivban

A vasárnapi pokolgépes merényletben két ember meghalt, öt pedig megsérült

Külföld
  • 2015.02.23. - 08:25

Gyásznapot tartanak hétfőn a kelet-ukrajnai Harkiv városában az előző napi pokolgépes robbantás áldozataira emlékezve.

Az ukrán és orosz média idézte hétfőre virradóra a város polgármesterének, Hennagyij Kernesznek a közleményét, amely szerint a városban törölnek minden szórakoztató és kulturális tömegrendezvényt, az önkormányzati épületeken félárbocra eresztik a nemzeti lobogókat, és helyi idő szerint délután egy órakor a város lakói egyperces néma csönddel emlékeznek a merénylet áldozataira.

lead harkiv
Reklám