Györgydeák Márton kapta az idei Hit pajzsa díjat

A plébános diktatúra alatt is hűségesek maradtak hitéhez és magyarságához

Belföld
  • 2015.02.21. - 14:39

GyörgydeákMárton, a Felső-krisztinavárosi Keresztelő Szent János Plébánia plébánosa, pápai káplán kapta az idei Parma fidei - Hit pajzsa díjat, amelyet Mádl Dalma, Mádl Ferenc néhai köztársasági elnök özvegye nyújtott át

Hit pajzsa nagy
Reklám