Kormányablak ügyintézők vették át diplomájukat

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem frissen végzetteinek feladata a magyar állam működtetése

Belföld
  • 2015.02.20. - 15:13

Befejeződött a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a kormányablak ügyintézők képzése, a 2013-ban indult uniós projek keretében összesen 7350 köztisztviselő szerzett közép-, vagy felsőfokú képesítést. A pénteken a Ludovika épületében diplomát és oklevelet átvevő szakemberek jelenleg 265 féle ügyet tudnak intézni a kormányablakokban.

Kormányablak
Reklám