Mátyus János, a Nyíregyháza vezetőedzője szerint komolytalan, hogy a télen igazolt futballistáik nem játszhatnak szombaton, a decemberben elhalasztott, Paks elleni bajnoki mérkőzésen.
Valóban komolytalan, hogy a kieséstől menekülő szabolcsi klubnál a téli átigazolási időszakban nem gondoltak erre, pedig a versenybizottság már december 8-án kijelölte az új időpontot, a szabályok nem ismerete pedig nem jelenthet felmentést. S milyen átgondolt szakmai munka folyik annál a klubnál, ahol télen a csapat felét kicserélik?
A választ már Mátyus János is elárulta.



