A fény nemzetközi éve kapcsán rendezendő eseménysorozat budapesti nyitányán Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a természettudományok fontosságára hívta fel a figyelmet.

A fény nemzetközi éve alkalmából Budapesten is számos programmal készülnek
A fény nemzetközi éve kapcsán rendezendő eseménysorozat budapesti nyitányán Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a természettudományok fontosságára hívta fel a figyelmet.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
