Varga Mihály szerint a közbeszerzési pályázatokon még mindig a külföldi cégek dominálnak. A nemzetgazdasái miniszter úgy véli: jó lenne, ha több cég is fel tudna nőni a magyar építőiparban ahhoz, hogy pályázatokat tudjon nyerni. Varga Mihály minderről vasárnap az ATV Szabad szemmel című műsorában beszélt.




