MSZP: Orbán ne kössön újabb paktumot Putyinnal

A szocialisták szerint az európai földgázpiacokon túlkínálat van

Belföld
  • 2015.02.11. - 14:49

Az MSZP arra szólítja fel a kormányt, hogy ne kössön Vlagyimir Putyinnal a paksi után egy újabb, Magyarország számára káros paktumot. Tóth Bertalan, az MSZP frakcióvezető-helyettese szerdán Budapesten sajtótájékoztatón azt mondta, az ország nincs rászorulva egy újabb hosszú távú gázszerződésre az oroszokkal. Mint mondta, őrültség lenne fix árérét egy újabb ilyen szerződést megkötni.

Reklám