A Raiffeisen tavaly veszteségesen működött

Kevesebb magyar bankfiók lesz a jövőben

Gazdaság
  • 2015.02.10. - 10:53

A Raiffeisen Bank International a vártnál nagyobb veszteséggel zárta a tavalyi évet. A bank bejelentette, hogy nem fizet osztalékot. Ugyanakkor azt is közölték, hogy csökkentik a bankfiókhálózatot, valamint jobban koncentrálnak a vállalati ügyfelekre és a kiemelt magánügyfelekre Magyarországon. Közben első fokon pert vesztett a Raiffeisen Lízing Zrt.

Raiffeisen bank logó 576
Reklám