Meghalt egy ember a Mammut II-ben hétfő délelőtt, miután lezuhant a harmadik emeletről – írta a Hír24.hu.
A háromemeletes zuhanás után azonnal meghalt. Az Origo.hu azt írta, hogy a rendőrség már 11 óra előtt kint volt a helyszínen, és senkit sem engedett be a bevásárlóközpontba.
A lap szerint a rendőrség közigazgatási eljárást indított az ügyben. Ez arra utal, hogy nincs idegenkezűségre utaló nyom.



