Pintér: A BM biztonságos működéséhez fontos a kétharmad

A Veszprém környéki települések 200 millió forinthoz jutottak az adósságállomány átvállalásával

Belföld
  • 2015.02.09. - 19:30

A Belügyminisztérium működése kétharmados törvényekre épül, ezért fontos, hogy a képviselők kétharmados többsége megmaradjon a parlamentben – jelentette ki a belügyminiszter hétfőn egy veszprémi lakossági fórumon. Pintér Sándor, aki Némedi Lajos, a Fidesz országgyűlési képviselőjelöltje meghívására érkezett Veszprémbe, a BM-ben folyó munkát mutatta be, érzékeltetve az előrelépést az egyes területeken.

Reklám