Széles összefogás alakult ki a rákbetegségek leküzdésére

Ötmilliárd forint áll rendelkezésre a megelőzésre

Belföld
  • 2015.02.04. - 14:48

Az elmúlt években széles összefogás alakult ki a rákbetegségek leküzdésére, megalkották a nemdohányzók védelméről szóló jogszabályt és több szűrési modellprogram indult el - erről az Zombor Gábor, az egészségügyért felelős államtitkár beszélt szerdán a rákellenes világnap alkalmából tartott sajtótájékoztatón.

lead zombor
Reklám