Az elmúlt években széles összefogás alakult ki a rákbetegségek leküzdésére, megalkották a nemdohányzók védelméről szóló jogszabályt és több szűrési modellprogram indult el - erről az Zombor Gábor, az egészségügyért felelős államtitkár beszélt szerdán a rákellenes világnap alkalmából tartott sajtótájékoztatón.




