Februárban elindul a Nemzeti Közszolgálati Egyetem nemzetközi kara

Cél, hogy a magyar diplomataképzés bázisintézménye legyen az egyetem

Belföld
  • 2015.01.30. - 07:35

Februárban megkezdi működését a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kara, amely az államapparátus és közigazgatás külkapcsolati szakembereinek, illetve nemzetközi karrierre készülőknek a képzésére specializálódik, továbbá készen áll arra, hogy a magyar diplomataképzés bázisintézménye legyen - mondta az MTI-nek adott interjújában Patyi András, az egyetem rektora. Az új kar dékánja, Tálas Péter kiemelte: európai szintű minőségi oktatást, Magyarországon belül is elitképzést szeretnének megvalósítani

Tálas lead
Reklám