Az elmúlt napok havazásainak, ha mások nem is, a téli sportok szerelemesei biztosan örülnek. A húsz-huszonöt centis hóréteg ugyanis már megfelelő alapot biztosított ahhoz, hogy Dobogókőn megnyissák a Sícentrumot.

A Visegrád környékére látogatók a Nagyvillám Sípályán csúszhatnak pénteken és szombaton reggel kilenc és este tíz között. A felső meredek és az erdei pálya kivételével - ahol még szükség van néhány centiméter természetes hórétegre - az összes hóágyúzható pálya használható. Ezen a helyszínen is lehetőség nyílik síoktatás igénybevételére, síkölcsönzésre, zártpályás hófánkozásra, valamint ingyenes szánkózásra is.



