Toró T. Tibor, az Erdélyi Magyar Néppárt volt elnöke nem száll ringbe Szilágyi Zsolttal, a párt korábbi alenökével szemben az EMNP elnöki tisztségéért. Toró az elmúlt három év eredményei között említette, hogy pártjának sikerült stabilizálnia kapcsolatát a Fidesszel.




