Betelt a pohár a jemeni elnöknél

Bocsánatot kért, majd lemondott. Még nem tudni, hagyják-e futni

Külföld
  • 2015.01.23. - 09:16

A fővárost kézben tartó húszi felkelők nyomására hivatkozva benyújtotta lemondását csütörtökön a jemeni kormány Abed Rabbo Manszúr Hádi elnöknek, és nem sokkal később maga az államfő is bejelentette távozását posztjáról, de ez utóbbit médiajelentések szerint a parlament nem fogadta el.

Kiakadt Hádi, hallani sem akar többet a kormányzásról

jemen
MTI/AP/AFP/Reuters/Hszinhua
Reklám