Erőre kaphat a magyar műtárgypiac. Tavaly már érzékelhető volt itthon a bővülés, az év utolsó hónapja rekordokat döntött, amikor a gyűjtők és befektetők több mint kétmilliárd forintot költöttek az aukciókon. A világpiac forgalma az idén meghaladhatja az ötvenmilliárd eurót.




