Fradiszív a szegényekért is dobog

Ételt osztottak a focisták

Sport
  • 2015.01.22. - 18:32

Gera és társai most nem a pályán villogtak, hanem emberségből vizsgáztak jelesre. A Ferencvárosi Torna Club és az Ökumenikus Segélyszervezet tavaly megkötött stratégiai együttműködésének jegyében újabb közös eseményt szerveztek: a sportklub által a közelmúltban gyűjtött nagy mennyiségű ruhaadomány után ma – a PENSIO Minőségi Közétkeztetés Kft. támogatásával – ötszáz rászoruló részére osztottak ebédet a Fradi labdarúgói.

gera
Reklám