Lezárult az új Nemzeti Galéria-Ludwig Múzeum épületére kiírt nemzetközi építészeti tervpályázat első fordulója. A már korábban meghívott nyolc pályázó mellé a jelentkezést benyújtó építész irodák közül három pályázó jutott a második, tervezési szakaszba.




