Megkezdődött a munka az első vidéki államtitkárságon

Hatvannégyen dolgoznak Kecskemétre költözött vidékfejlesztési államtitkárságon

Belföld
  • 2015.01.07. - 07:38

Január 5-én megindult a munka a Kecskemétre költöztetett vidékfejlesztési államtitkárságon, a 110 fős létszámból 64-en kezdtek el dolgozni, ám folyamatosan érkeznek az új munkatársak - írja a szerdai Népszabadság. Az MSZP úgy látja, az uniós pályázatoknál jelenthet gondot a költözés. Tájékoztatás szerint eddig azonban nem volt fennakadás.

kecsekemmét lead
Reklám