Marian Cozma édesapja még mindig gyászol. A szilvesztert fia sírjánál töltötte a temetőben, végső elkeseredésében felgyújtaná magát a magyar konzulátus előtt.
Lassan hat év telt el Marian Cozma meggyilkolása óta
Marian Cozma édesapja még mindig gyászol. A szilvesztert fia sírjánál töltötte a temetőben, végső elkeseredésében felgyújtaná magát a magyar konzulátus előtt.
Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
