Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba tegnap hajnalban négy embert a főváros I. kerületének egyik lakásából – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Kiengedték a kórházból a Pesterzsébeten rosszul lett fiatal sportolókat
Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba tegnap hajnalban négy embert a főváros I. kerületének egyik lakásából – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
