Büntetőügy indulhat a gázmérgezés után

Kiengedték a kórházból a Pesterzsébeten rosszul lett fiatal sportolókat

Krónika
  • 2015.01.06. - 15:53

Szén-monoxid-mérgezés gyanújával szállítottak kórházba tegnap hajnalban négy embert a főváros I. kerületének egyik lakásából – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

14 20150106
Reklám