Gulyás Gergely a Kossuth Rádióban kiemelte, bár igazságosabb lett az útdíjrendszer, az átállás menetére vonatkozó kritika azonban jogos. A kormánypárti politikus szintén a közrádióban beszélt arról, hogy a kormány törvényalkotási menetrendje szerint nagy társadalmi vitát kiváltó módosítások már nem lesznek. A kormányellenes tüntetőkről elmondta, szerinte belső feszültségek vannak a civilek között.




