Áder János rendkívüli sajtótájékoztatóján a Sándor-palotában bejelentette, új szervezeti egység jön létre a Köztársasági Elnöki Hivatalon belül. Mostantól megkezdi működését a Környezeti Fenntarthatósági Igazgatóság, amit a jövőben Kőrösi Csaba vezet.




