Az európai átlagnál magasabb növekedést, az energiaárak csökkenésének köszönhetően alacsony inflációt és a növekvő lakossági megtakarításoknak köszönhetően a külső finanszírozási forrásoktól való függősség enyhülését hozta az idei év a magyar gazdaság számára. Folytatódott az állami szerepvállalás növekedése a bank- és energiaszektorban, a kormány döntött a devizahitelek kivezetéséről és megállapodás született a paksi atomerőmű bővítéséről. Éves gazdasági összefoglaló.

Forintosítják a devizahiteleket




