Csütörtökre virradó éjjel őrizetbe vettek a demokráciáért tüntető tizenkét embert a hatóságok Hongkongban, miután a demonstrálók visszatértek az általuk korábban megszállva tartott egyik helyszínre.

A diákok szeptember 22-e óta demonstrálnak a választási reformok miatt
Csütörtökre virradó éjjel őrizetbe vettek a demokráciáért tüntető tizenkét embert a hatóságok Hongkongban, miután a demonstrálók visszatértek az általuk korábban megszállva tartott egyik helyszínre.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
