Földi László: Régóta műveleti terület vagyunk

Ajánló
  • 2014.12.17. - 18:32

Nyilvánvalóan a stratégia egyik taktikai eleme, hogy igyekeznek mindenkit összegyűjteni, aki a kormány ellen mozgósítható, ugyanakkor az ellenzéki pártokhoz sem kötődik.

Egy új politikai elitet akarnak felépíteni, ehhez erőt kell felmutatni – nyilatkozta a Magyar Hírlapnak Földi László titkosszolgálati szakértő, a keddi, parlament előtti megmozdulás kapcsán. Utalva Orbán Viktor miniszterelnök minapi nyilatkozatára, megjegyezte, sajnos már évek óta „műveleti terület” vagyunk, ezt pedig az amerikai ügyvivő megszólalásai bizonyítják.
Reklám