Még több gyermek részesül ingyenes étkeztetésben

Növekszik az alma aránya az étrendben

Belföld
  • 2014.12.11. - 11:37

Balog Zoltán bejelentette, a kormány jelentősen kiterjeszti az ingyenes étkeztetésben részesülő gyermekek körét. Az emberi erőforrások minisztere elmondta, a feladatra fordítható összeg jövőre megközelíti a 60 milliárd forintot.

Balog Zoltán 576
Reklám