Összesen két és fél milliárd forint értékű tűzoltóautót és mobillabort kapott a katasztrófavédelem. Tizenegy új járművet állított üzembe az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Az új mobillaborokban hitelesen azonosíthatóak a veszélyes anyagok, informatikai felszereltségük lehetővé teszi terjedési modellek számítását.
Forrás: MTI



