A Kereszténydemokrata Néppárt frakcióvezetője szerint a kormány a válság után megállította a szegénység és a gyermekszegénység terjedését. Harrach Péter elmondta, idén 275 ezer gyermek étkezett ingyen az oktatási intézményekben és 150 ezer féláron kapta az ételt.




