Többlet a költségvetésben

Az NGM szerint csaknem kilencvenhatmilliárd forint volt a novemberi pénzforgalom szufficitje

Gazdaság
  • 2014.12.09. - 15:46

Sorozatban a harmadik hónapban zárt szufficittel, azaz többlettel az idén az államháztartás. A Nemzetgazdasági Minisztérium közlése értelmében a novemberi pénzforgalom többlete csaknem 96 milliárd forint lett. Piaci vélekedések szerint a jövő évi rekordalacsony hiány is összejöhet.

9 20141209
Reklám