A Diósgyőr a hosszabbításban szerzett góllal győzte le a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A diósgyőri kapus ritkán látható labdakezelési hibája, és az ennek nyomán született újpesti vezető gól indította a találkozót három perc elteltével. A hazaiak a válogatott csapatkapitány, Elek Ákos - szép akció végén - szerzett találatával a kilencedik percben egyenlítettek.
A folytatásban kiegyenlített játékot láthatott a szép számú közönség, és bár mindkét csapat nagyot küzdött, fölénybe egyik sem került. Az utolsó pillanatban a Diósgyőr szabadrúgáshoz jutott, és Griffiths nagyszerű fejesgóljával megnyerte a mérkőzést.
Forrás: MTI



