A szerdai nyitónap két ezüstje után Hosszú Kaintka aranyérmet szerzett 100 méter háton csütörtök este Dohában, a rövidpályás világbajnokságon. Verrasztó Dávid bronzérmes lett 400 vegyesen.

Megvan a magyar úszó első aranya Dohában
A szerdai nyitónap két ezüstje után Hosszú Kaintka aranyérmet szerzett 100 méter háton csütörtök este Dohában, a rövidpályás világbajnokságon. Verrasztó Dávid bronzérmes lett 400 vegyesen.

