December 5-én pénteken 13 órakor lesz Csepregi Gyula szaxofonművész, tanár végső búcsúztatója Budapesten a Fiumei úti Nemzeti Sírkert ravatalozójában, buddhista szertartás keretében.
Aki tiszteletét teszi, a buddhista szertartás miatt amennyire lehetséges, öltözzön fehérbe vagy minél világosabb színbe, ez lehet egy fehér sál vagy ing is. Virágot ne hozzanak, helyette egy szál füstölővel érkezzenek, amelyet a szertartás keretein belül gyújthatnak meg - közölte az elhunyt családja az MTI-vel.




