Az Országgyűlés hétfői plenáris ülésén a képviselők egyebek mellett a devizahitelek forintosításáról, a gazdaság állapotáról, a korrupciós ügyekről és az újpesti időközi parlamenti választásról vitáztak. Emellett az MSZP az oktatáspolitikát bírálta, a Jobbik a foglalkoztatás-, az LMP pedig a birtokpolitikai ígéreteket kérte számon a kormányon.




